להתחבר למהות

מראיית חשבון, לראיית עצמי!

אחרי שנים בהן הייתי אדם של מספרים ועסקתי בראיית חשבון, החלטתי לעשות סוויץ' של 180 מעלות ולהתחבר לראשונה למהות. כאדם רגיש שחווה לא מעט מפחי נפש, כישלונות ופחדים, הבנתי שאין אפשרות לעשות שינוי לפני שאטפל קודם בסיבות לחוסר הסיפוק הזה בחיי. חיפשתי דרך לטפל בעצמי כמה שיותר מהר, כמה שיותר לעומק כדי לקדם את הרצון לשנות.

הבנתי שמטיפול בחשבונאות של אנשים, אני רוצה לעבור ולטפל באנשים וכשאדם רוצה ללמוד טיפול, הוא עומד נבוך מול המבחר הלא נגמר. אני עצמי כבר התנסיתי בלא מעט סוגי טיפולים, טיפול פסיכולוגי, אין סוף סדנאות של העצמה אישית ועוד, אבל תמיד... תמיד, הייתי חוזרת במהירות לנקודת ההתחלה.

בדיוק בנקודה הזו... שנייה לפני ייאוש, נחשפתי לראשונה אל שיטת ההתמקדות ששמה בצד את כל מה שחשבתי על פחדים והיכולת להביא אותם לכדי סיום מוחלט וחד פעמי.

השיפור שחשתי אפילו כבר במהלך לימודי היה מהיר, דרמטי והכי חשוב, כל כך עמוק עד שפסקתי לחוות את אותם כאבים שהשביתו אותי בשיגרת היום יום שלי: בבית כשהייתי לבד עם מחשבותיי, במהלך העבודה, בזוגיות, ובכל תחום בו חשתי מעוכבת ותקועה בחיי.מתנה – קבלו טיפול מלא להתחלה ההפרדות מהחרדות והפחדים.